Logo - Villa Viktoria
Logo - Villa Viktoria - pokoje i apartamenty nad morzem
burger icon - Villa Viktoria - pokoje i apartamenty nad morzem
ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ APARTAMENT NAD MORZEM

Regulamin

1. Godzina zameldowania to 15, a pobyt kończy się o godz. 11. Zawsze możecie zapytać nas o możliwość późniejszego wyjazdu – jeśli tylko będziemy mieli taką możliwość, na pewno zaproponujemy dłuższy pobyt.

 

2. Pokój w naszym domu wynajmowany jest na doby.

 

3. W domu obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godz. 22.00 do godz. 7.00 dnia następnego.

 

4. Osoby nie zameldowane, nie mają prawa pobytu na terenie domu po godz. 22.00.

 

5. Wasze studio lub apartament posprzątamy bezpłatnie przy pobycie dłuższym niż 7 dni. Wymienimy również pościel i ręczniki. Jeżeli chcielibyście abyśmy odświeżyli Wasze studio lub apartament podczas krótszego pobytu, koszt takiej usługi wynosi 80 zł/studio lub 120 zł/apartament. Prosimy o informację min. dzień wcześniej.

 

6. Zwracamy Waszą szczególną uwagę na fakt, że nasz dom, w tym wszystkie studia i apartamenty, jest miejscem bez papierosów. W przypadku niezastosowania się do tej zasady, obciążymy gości kwotą 500 zł.

 

7. W trosce o Wasze bezpieczeństwo teren pensjonatu jest monitorowany poprzez zewnętrzne kamery. Administratorem danych z systemu monitoringu są Pokoje Gościnne Viktoria Kamil Lipski. Nagrania z monitoringu mogą być wykorzystane przez podmioty trzecie, wyłącznie w celach związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa obiektu, Gości obiektu oraz identyfikacji sprawców ewentualnych przestępstw popełnionych na terenie naszego obiektu.

 

6. Pobyt zwierząt jest możliwy w ustalonych pokojach typu Studio za dodatkową opłatą 30 PLN /doba.

 

8. Nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione w pokoju pieniądze, kosztowności, papiery wartościowe i inne przedmioty posiadające wartość naukową lub artystyczną.

 

9. Odpowiedzialność za następstwa nieszczęśliwych wypadków powstałych na terenie naszej posesji bezpośrednio ponosi osoba poszkodowana lub jej opiekun prawny.

 

11. Udostępniamy nieodpłatnie miejsce parkingowe niestrzeżone w miarę posiadanych możliwości.

 

12. Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenie, zniszczenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.

 

13. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek i innych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju.

 

14. Prosimy o zamykanie drzwi wewnętrznych do pokoju oraz głównych drzwi wejściowych do domu. Zgubienie klucza lub karty wiąże się z opłatą 100 zł.

 

15. Zniszczenie mienia naszego domu związane jest z koniecznością finansowego pokrycia strat.

 

16. Należność za pobyt regulowana jest podczas meldowania.

TU JESTEŚMY

Znajdźcie czas na dzień, kiedy świadomie weźmiecie
każdy oddech. Czekamy na Was nad Bałtykiem.

ul. Boguckiego 84
80-690 Gdańsk (Świbno)
Wyspa Sobieszewska

    Newsletter
    newsletter - Villa Viktoria - pokoje i apartamenty nad morzem
    Up arrow - Villa Viktoria - pokoje i apartamenty nad morzem